Moje pozostae strony

Etiaxil - recenzja

Przyszedł czas by przetestować chyba najbardziej popularny z dostępnych w naszych aptekach antyperspriantów czyli Etiaxil. Przyznam, że trudno było mi się zebrać do tej recenzji ponieważ pomimo tego, że jak dla mnie antyperspirant ten działą wspaniale to jednak spotkałem się z kilkoma negatywnymi opiniami na jego temat. I nie piszę tu wcale o piczeniu czy swędzeniu po zastosowaniu ponieważ taki stan rzeczy jest w znacznym stopniu spowodowany nieumiejętnym stosowaniem. Moje obawy wzbudziły opinie, że z biegiem czasu Etiaxil przestaje działać. Pozwolę sobie zacytować tu kilka opini z forum kafeterii:

 

"a natomiast nie polecam nikomu Etiaxilu. Pomimo to, że nie wystąpiły u mnie żadne objawy pieczenia czy swędzenia to po jakimś czasie przestał w ogóle działać. I wcale nie starcza na długo. W dodatku miałam wrażenie, że płyn zgęstniał i jakby częściowo wyparował. I jeszcze ta cena. Uważam, że nie warto wydać te pieniądze. Może i jest skuteczny, ale dla osób które nie mają problemów z poceniem. Zamierzam przetestować Antidral. Może akurat poskutkuje."

 

"Pierwsze zastosowanie etiaxilu było cudownym odkryciem bo podczas dnia nie spociłam się ani trochę. I ten efekt utrzymywał się przez jakieś dwa tygodnie. Teraz jest troszkę gorzej bo przestał działac. Mam więc do Was pytanie - czy na Was także etiaxil przestał działać?? Czy jest to może kwestia czasu ( póżniej zacznie działać), albo kwestia "wiosennego przesilenia" kiedy to wariują hormony i człowiek bardzoej się poci??"

 

Te właśnie opinie spowodowały, że postanowiłem maksymalnie opóźnić napisanie tej recenzji jednak na mojej skórze nie potwierdziły się one. Etiaxil stosuje dość długo i efekty są cały czas bardzo dobre. Nigdy nie miałem problemów z pieczeniem czy swędzeniem(jednak używam antyperspirantu Etiaxil zgodnie z zaleceniami z ulotki na osuszoną skórę). Moim zdaniem antyperspirant ten bardzo dobrze i niesamowicie szybko radzi sobie z problemem nadmiernego pocenia skóry pod pachami. Jedynym jego problemem jest cena chociaż od momentu pojawienia się dużej buteleczki nie jest już z tym wcale tak źle. Na koniec przytocze jeszcze jedną, tym razem pozytywną opinię o Etiaxilu.

 

"Pociłam się ndamiernie i nic, komletnie nic mi nie pomagało. I gdyby nie Avanti (tam zobaczyłam reklame Etiaxilu) pewnie do dzisiaj kupowałabym same czarne bluzki i patrzyła z zazdrością na dziewczyny noszące kolorowe rzeczy. Zakupy jak nigdy stały sie dla mnie najwieksza przyjemnością. Na poczatku trzeba stosować codziennie przez ok. 4 dni a potem co tydzień. Teraz stosuje nawet raz na 3 tyg. Gorąco polecam!"

 

*wszystkie cytaty pochodzą z:

http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=60

 
lorien-cosmetics.pl